Пошук всіх турів

Відпочинок в Туреччині

Гарячі тури

Заголовок Ціна К-сть ночей
ГОРЯЧИЙ ТУР

ТУРЕЧЧИНА

виліт зі Львова

28.07.2016

від 321 $ 10
ГОРЯЧИЙ ТУР МАРМАРИС

МАРМАРИС

виліт зі Львова

01.08.2016

від 418 € 10
Діти проживають БЕЗКОШТОВНО!!!

Сім'ї з дітьми в цьому році, як ніколи, серйозно стурбовані цією проблемою - криза торкнулася всіх. Однак, саме через кризу, багато готелів в Туреччині вдалися до такого способу залучення на відпочинок сімей з дітьми, як надання відпочинку дітям безкоштовно. Причому, категорія поняття «діти» розширена на цей раз від звичного - 0-6 років, до незвичного 0-18 років :)

 $
Нові готелі Туреччини 2016

Аби максимально полегшити вам пошук, ми пропонуємо зручну систему :

 -МИ - рекомендуємо  готелі 

- ВИ - самостійно  на  головній сторінці підбираєте собі тур «ПОШУК ТУРІВ»

 $
Рекомендовані готелі!

ТУРЕЧЧИНА

 $
ТУРЕЧЧИНА

 

2+2 ( діти до 18 років проживають БЕЗКОШТОВНО!!!)

 $

Обираючи відпочинок в Туреччині ви точно не пожалкуєте. Адже це єдина країна в світі, де Схід і Захід так тісно переплелись між собою. З одного боку вас чекають сучасні готелі та розваги, з іншого – незабутній шарм сходу, неперевершені кав’ярні та затишні ринки. До речі, багатьох приваблює не стільки сам відпочинок в Туреччині, як можливість познайомитись з унікальною культурою. Відпочинок в Туреччині можна обрати різний: на затишних й тихих курортах на березі моря, де нічого не буде заважати сімейному дозвіллю, та й в великих містах, де життя кипить 24 години на добу. Відпочинок в Туреччині принесе масу незабутніх вражень. Безумовно, у цю країну захочеться повертатись знову і знову.

Відпочинок в Туреччині: схід, море й історія

Відпочинок в Туреччині можна поєднувати з освітніми подорожами та екскурсіями. Звісно, все залежить від того, які тури в Туреччину ви обрали. Адже чого тільки вартує сам Стамбул, місто, у яке неможливо не закохатись з першого погляду. До речі, курорти Туреччини сильно відрізняються один від одного. Якщо вас цікавить саме пляжний відпочинок в Туреччині – то краще обрати невеликі міста на узбережжі моря, котрі повністю налаштовані на обслуговування туристів. Але якщо ви хочете більше познайомитись з історією та культурою цієї країни, потрібно обирати Стамбул. Відпочинок в Туреччині доступний протягом цілого року, що робить цю країну ще більш привабливою для туристів.

Тури в Туреччину

Туристична агенція «Барон Мюнхгаузен» пропонує велику кількість турів в Туреччину. Це можуть бути екскурсійні, пляжні, автобусні тури в Туреччину. Слід зауважити, що вартість турів коливається в залежності від сезону. Також у нас доступні гарячі тури в Туреччину, котрі дадуть змогу непогано зекономити. Якщо говорити про вартість в цілому, тут багато чого залежить від рівня готелю та самого курорту. Однак тури в Туреччину значно дешевше за відпочинок в інших країнах Близького Сходу та Європи.
Відпочинок в Туреччині – це можливість поєднати купання у морі з цікавою екскурсійною програмою. Нудьгувати тут не доведеться. Тому поспішайте заздалегідь забронювати тури в Туреччину, щоб вашому відпочинку вже нічого не заважало.